EĞİTİM KOÇLUĞU

matematikozeldersi.com

EĞİTİM KOÇLUĞU

Koçluk; bir amaç üzere bireye profesyonel destek veren kişidir. Eğitim alanında da son yıllarda özel ders sistemini ticari boyutlara taşıyanların üstlendikleri bir misyondur.

ODTÜ grubundaki hocaların profesyonel eğitim tecrübesi elbette öğrenciye eğitim koçluğu hizmeti verir. Bazı öğrencilerin psikolojik dünyalarındaki çalkantıların daha yoğun şekilde ele alınması gerekebilir. Edebiyatçı yazar Ebubekir Hoca ders vermek yanında öğrencilere profesyonel destek vermektedir. Ebubekir Hoca, aile-okul-öğrenci arasındaki tepkimelerde katalizör görevi görür ve öğrencinin başarı grafiğinin ciddi biçimde artmasına vesile olmaktadır.   

Profesyonel eğitim koçluğu hizmeti almak isteyenler Ebubekir Hoca ile irtibat sağlasınlar.

Ebubekir Hoca: 0 546 862 96 22

 

KONU-SINAV

Türkiye’de öğrencilerin statüleri birtakım sınavlarla belirlenmektedir. Sınavlarda matematik önemli bir bölümdür. Bu sınavların anatomisini en ince ayrıntılarına kadar bilen Yusuf Hoca ile hazırlanın

DETAY

BAŞARI

İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır

DETAY

EĞİTİM KOÇLUĞU

Eğitim koçluğu; öğrencilerin güçlü kişilik özelliklerini ortaya çıkarmak, öğrenci olma kimliklerini anlamak, akademik başarılarını artırmak, gelecek hedeflerini belirlemek gibi çalışmalara profesyonel bir yaklaşımdır.

DETAY

ÇÖZÜM

Matematik Dünyasına Hoş geldiniz! Matematik dersinizin çok daha iyi olmasını mı arzuluyorsunuz? LGS, LYS ve ALES gibi sınavlarda matematik ve akıl yürütmede dereceye mi girmek istiyorsunuz? İşte tam doğru adrestesiniz.

DETAY

HOCALARIMIZ

YUSUF MERAL

Matematik, Geometri, Akıl Yürütme